Latest news

Par uzņēmumu

Valsts akciju sabiedrības „Latvijas dzelzceļš” meitas uzņēmums SIA „Dzelzceļa apsardze” ir dibināta 2003.gada 21.februārī uz VAS „Latvijas dzelzceļš” apsardzes iecirkņa bāzes. 2007.gada 16.decembrī SIA „Dzelzceļa apsardze” mainīts nosaukums uz SIA „LDZ apsardze”. Uzņēmums ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijā apsardzes pakalpojumu jomā. Uzņēmumam ir liela pieredze apsardzes pakalpojumu sniegšanā.

Mūsu redzējums par uzņēmuma attīstības virzību - Inovatīvs efektīvu apsardzes pakalpojumu sniedzējs, kurš sniedz klientiem piemērotākos, augstas kvalitātes apsardzes pakalpojums, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un inovatīvos risinājumus.

Sekojot apsardzes pakalpojumu attīstībai uzņēmums īpašu vērību pievērš moderno tehnoloģiju ieviešanu savu darbībā. Rūpīgi tiek veikta sadarbības partneru un piegādātāju novērtēšana. Augsti kvalificēti darbinieki un modernas tehnoloģijas ļauj piedāvāt plašu fiziskās un tehniskās apsardzes pakalpojumu spektru mūsu klientu un viņu īpašuma drošībai

Esam ieguvuši plašu klientu loka uzticību, nodrošinām praktiski visus pieejamos apsardzes pakalpojumus koncerna gan „Latvijas dzelzceļš” uzņēmumiem gan jebkuram uzņēmumam vai privātpersonai Latvijā, kā arī sadarbībā ar mūsu  partneriem Kazahstānas uzņēmumu „Samai” nodrošinām dzelzceļa kravu apsardzi no Baltijas valstīm līdz Kazahstānai.

Lielu vērību pievēršam uzņēmuma darbinieku apmācībai un darba apstākļiem, jo apzināmies, ka darbinieks ir lielāka vērtība mūsu uzņēmumā. Darbinieki apgūst ne tikai obligātās likumos noteiktās prasmes un zināšanas, kā arī tiek nodrošinātas papildus profesionālās apmācības un mācības. 

Sniedzam pakalpojumus praktiski visā Latvijas teritorijā. Mūsu apsardzes grupas atrodas Rīgā, Rēzeknē, Daugavpilī, Jēkabpilī, Jelgavā, Liepājā un Ventspilī. Centrālais birojs atrodas Zasas ielā 5, Rīgā.